Інформація про організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання в початковій школі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №8 з 4 травня по 8 травня 2020 р.

ІІ. Облік педагогів та учнів

ІІІ. Ресурсне забезпечення

Клас Ресурси (платформи, інструменти, тощо), що використовуються для організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання (в розрізі навчальних предметів)
1-А Google Classroom (українська мова, математика, я досліджую світ, англійська мова, мистецтво, фізична культура, інклюзивне навчання),  ЕОІР «Розумники» (українська мова, математика), освітній YouTube канал «Навчаємося Разом» (я досліджую світ, українська мова), Zoom (математика), Viber (всі предмети)