У Чернівцях відкрили перший інклюзивно-ресурсний центр

У Чернівцях відкрили перший інклюзивно-ресурсний центр. Він розташований за адресою: вул. Міцкевича, 5

Центр створено з метою надання послуг дітям із особливими освітніми потребами та забезпечення їм права на освіту.

Тут матимуть змогу навчатися  діти  віком від 2 до 18 років.

В установі створено комфортні умови для навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами, кімнати облаштовано меблями, необхідною технікою та обладнанням. Зокрема, в центрі є три кабінети, у яких спеціалісти працюватимуть з дітьми.

Кожен кабінет оснащений відповідно до вимог фахівців. Там є і спортивне обладнання: гімнастичні м’ячі, лазанки, тренажери та басейн з кульками. Також у центрі встановили дошку, де діти матимуть можливість малювати піском.

Фахівці інклюзивно-ресурсного центру забезпечуватимуть психологічний, дефектологічний, логопедичний та методичний супровід дітей з особливими освітніми потребами.

Відкриття  інклюзивно-ресурсного центру  сприятиме розвитку  інклюзивного навчання, що створює передумови для інтегрування дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі з інвалідністю, у загальноосвітній простір, а також  дозволить дітям бути у соціумі, спілкуватися та навчатися зі своїми однолітками, разом з ними рости та розвиватися.

Перший в Чернівцях інклюзивно-ресурсний центр розташований за адресою: вул.Міцкевича, 5 і  працюватиме з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 17:00.

Графік роботи та основні завдання ІРЦ