ТУРНІР “Кубік Рубіка FEST”

У рамках Всеукраїнського спортивно-масового заходу “Challenge Fest”, 07.10 2021р. проведено Турнір з швидкісного складання кубика- Рубика серед учнів 6 класу.

Кубик Рубіка – це відома механічна іграшка, яку прийнято вважати універсальним інструментом для розвитку логічного мислення. Складання кубика Рубіка – це ціла наука, в процесі вивчення якої діти зможуть навчитися на швидкість збирати кубик і запам’ятовувати перевірені принципи складання.

Було доведено, що даний процес складання допомагає знімати нервову напругу і психічні перевантаження всього організму. Це безпосередньо пов’язано з розвитком моторики рук. Адже, коли людина знаходиться в нервовому стані, у руках корисно в цей час щось крутити або перебирати.