Monthly Archives: Травень 2017

Висаджено нові кущі на шкільні клумби….

11-12 травня 2017 року на кошти, зібрані на весняному ярмарку, було придбано 65 кущів самшиту  на загальну суму 1390 гривень у Чернівецькому ботанічному саду. Працівники та батьки школи висадили їх на шкільні клумби. Read More »

Про вихідні у червні 2017 року….

У  першому місяці літа буде зразу два державних свята: 4 червня відзначається Трійця,   тому понеділок, 5 червня,   буде вихідним днем. Наступне свято — 28 червня в Україні відзначають День Конституції. Цей день припадає на середу,  яка теж буде вихідним днем. Read More »

12 травня – День цивільного захисту в школі, було цікаво….

12 травня 2017 року у всіх навчальних закладах міста  відповідно до організаційно-методичних вказівок управління освіти Чернівецької міської ради проводиться День цивільного захисту з метою  відпрацювання  навичок, дій  та умінь надання допомоги людині у разі виникнення надзвичайної ситуації та катастроф, спричинених природніми факторами та/або людиною. Для проведення Дня цивільного захисту  залучені керівний, викладацький склад та технічний персонал школи, особовий склад невоєнізованих ... Read More »

Ніколи знову…. В школі пройшов урочистий захід до Дня Примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

10 травня 2017 року у приміщенні актової зали школи  відбувся урочистий захід “”Ніколи знову…”, присвячений Дню Пам’яті та Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У святі взяли участь учні 6-Б, 8-Б, 9-А, 9-Б та 10-го класів. Учням вдалося створити атмосферу урочистості та поваги до пам’яті тих, хто віддав своє життя  у боротьбі з німецьким нацизмом в роки Другої ... Read More »

Запрошуємо на загальноміські заходи з відзначення Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом

Шановні  колеги, батьки та учні школи!  05.05.2017 р.  в міській раді відбулася нарада  щодо організації заходів  з відзначення  Дня  пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Європі 8-9  травня  2017 року у нашому місті. Запрошуємо вас на загальноміські заходи: -08.05.2017р.  о   10-30 до пам’ятника воїнам Буковинського куреню; -08.05.2017р.о 12-30 на кладовище в с.Годилів на Панахиду за загиблими; ... Read More »

Даруємо школі квіти…

04 та 05 травня 2017 року на кошти, зібрані під час проведення традиційного весняного ярмарку, придбано та висаджено 50 кущів пеларгонії, 20 кущів хлорофітуму, 10 кущів папороті, придбано розсаду чорнобривців на суму 200 грн., придбано нові ящики для квітів. Всього на озеленення території  та приміщень школи вже витрачено 4076 грн. Хай буде наша школа світлою, охайною та красивою!!!! Read More »

Ніхто не забутий…

05 травня 2017 року члени шкільних волонтерських загонів, учні 9-х класів, відвідали ветеранів Другої світової війни та привітали зі Святом Примирення та Святом Перемоги. Напередодні великого свята всім тим, хто пережив непрості воєнні роки та повоєнну відбудову, діти побажали здоров’я та запевнили, що ніщо не забуто і ніхто не забутий… Read More »

Чудеса природничих наук

05 травня 2017 року до учнів 1-4 класів завітали гості   професор  Пізнайкін та лаборант Пробіркін,  які запросили дітей відвідати чудесну виставу про пригоди в країні природничих наук, взяти участь в експериментах та дослідах, виготовити жуйку для слона, приготувати чарівний туман та зробити ціле море мильної піни. Було дуже цікаво та весело. Read More »

28 квітня відбувся збір макулатури під гаслом “Збережемо ліс для наших нащадків”

28 квітня 2017 року відбувся збір макулатури в рамках акції “Збережемо ліс для наших нащадків”. В акції взяли участь всі учні школи, зібрано 1500 кг паперу на суму понад 3750 грн. Традиційно, кошти використовуються на придбання книг для дітей та вчителів, оновлення художньої літератури у шкільній бібліотеці. Найбільшу кількість макулатури здали 4-Б та 8-Б класи, ІІ місце посіли 3-Б, 6-А, 8-А ... Read More »