Відомості про навчально-методичне (програмне) забезпечення 1-2 класи 2020/2021 н.р.

№ з/п Клас Назва навчальної програми Наказ, яким затверджено     №, дата________
1 1-2  «Про затвердження Типових освітніх та навчальних програм  для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти», Типова освітня програма  початкової  освіти розроблена під керівництвом Шияна Р.Б., цикл І, додаток 1 «Типовий навчальний план для початкової школи з навчанням українською мовою») Наказ Міністерства освіти і науки України від 21.03.2018 року № 268

Відомості про навчально-методичне (програмне) забезпечення 3 та 4  класи 2020/2021 н.р.

№ з/п Клас Назва навчальної програми Наказ, яким затверджено

№, дата________

1 3  «Про затвердження Типової освітньої та навчальної програми  для 3-4 класів закладів загальної середньої освіти», Типова освітня програма  початкової  освіти розроблена під керівництвом Шияна Р.Б., цикл ІІ, додаток 2 «Типовий навчальний план для початкової

школи з навчанням українською мовою»)

Наказ Міністерства освіти і науки України від  08.10.2019 № 1273.
№ з/п Клас Назва навчальної програми Наказ, яким затверджено

№__ від________

1  4 Українська мова. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1–4 класи наказом МОН від 29.05.2015 № 584 та наказу МОН  від 05.08.2016 р. № 948
2  4 Інформатика. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 2–4 класів наказом МОН від 29.05.2015 № 584 та наказу МОН  від 05.08.2016 р. № 948
3  4 Літературне читання. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 2–4 класи наказом МОН від 29.05.2015 № 584 та наказу МОН  від 05.08.2016 р. № 948
4  4 Математика. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1–4 класи наказом МОН від 29.05.2015 № 584 та наказу МОН  від 05.08.2016 р. № 948
5  4 Мистецтво. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1–4 класи наказом МОН від 29.05.2015 № 584 та наказу МОН  від 05.08.2016 р. № 948
6  4 Музичне мистецтво. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1–4 класи наказом МОН від 29.05.2015 № 584 та наказу МОН  від 05.08.2016 р. № 948
7  4 Образотворче мистецтво. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1–4 класи наказом МОН від 29.05.2015 № 584 та наказу МОН  від 05.08.2016 р. № 948
8  4 Основи здоров’я. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1–4 класи наказом МОН від 29.05.2015 № 584 та наказу МОН  від 05.08.2016 р. № 948
9  4 Природознавство. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1–4 класи наказом МОН від 29.05.2015 № 584 та наказу МОН  від 05.08.2016 р. № 948
10   4 Трудове навчання. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1–4 класи наказом МОН від 29.05.2015 № 584 та наказу МОН  від 05.08.2016 р. № 948
11  4 Фізична культура. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1–4 класи наказом МОН від 29.05.2015 № 584 та наказу МОН  від 05.08.2016 р. № 948
12  4 Навчальні програми для дітей із затримкою психічного розвитку, 2014 р.

Перелік навчальних програм

 за якими здійснюється вивчення предметів інваріантної складової  навчального плану для школи ІІ ступеню  (5-9 класи)

2020/2021 навчальний рік

 

№ з/п Клас Назва навчальної програми Наказ, яким затверджено

№__ від________

1 5-9 Українська мова наказ МОН від 07.06.2017 № 804
2 5-9 Українська література наказ МОН від 07.06.2017 № 804
3 6-9 Біологія наказ МОН від 07.06.2017 № 804
4 6-9 Всесвітня історія наказ МОН від 07.06.2017 № 804
5 6-9 Географія наказ МОН від 07.06.2017 № 804
6 5-9 Зарубіжна література наказ МОН від 07.06.2017 № 804
7 5-9 Інформатика наказ МОН від 07.06.2017 № 804
8 5-9 Історія України наказ МОН від 21.02.2019 № 236
9 5-9 Основи правознавства наказ МОН від 07.06.2017 № 804
10 5-9 Математика наказ МОН від 07.06.2017 № 804
11 8-9 Мистецтво наказ МОН від 07.06.2017 № 804
12 5-9 Основи здоров’я наказ МОН від 07.06.2017 № 804
13 5-9 Іноземні мови наказ МОН від 07.06.2017 № 804
14 5 Природознавство наказ МОН від 07.06.2017 № 804
15 5-9 Трудове навчання наказ МОН від 07.06.2017 № 804
16 7-9 Фізика наказ МОН від 07.06.2017 № 804
17 5-9 Фізична культура наказ МОН від 07.06.2017 № 804
18 7-9 Хімія наказ МОН від 07.06.2017 № 804
19 5-7 Музичне мистецтво наказ МОН від 07.06.2017 № 804
20 5-7 Образотворче мистецтво наказ МОН від 07.06.2017 № 804

Перелік програм, за якими здійснюється  вивчення предметів варіативної складової  навчального плану школи ІІ ступеню (5-9 класи)

2020/2021 навчальний рік

№ з/п Клас  Назва курсу за вибором чи факультативу К-ть годин

за навчальним планом

Яким чином використані  Назва та автор програми,

лист Міністерства, яким рекомендовано використання даної програми

1 5-6 Етика 1 1   Програма  для загальноосвітніх навчальних закладів «Етика 5-6 класи». Лист МОН України № 1/9-503 від 20.08.2018 р.

         Забезпечення 5-9 класів підручниками та навчальними посібниками, рекомендованими МОН України у 2020/2021 навчальному році

Клас Найменування навчальної дисципліни Автор підручника (навчального посібника) Найменування підручника (навчального посібника) Найменування видавництва, рік видання
5 Зарубіжна література О.М.Ніколенко Зарубіжна література Київ

«Грамота», 2013

Трудове навчання (хл) В.К.Сидоренко Трудове навчання (хл) Харків

«Сиция» 2013

Трудове навчання (дівч.) В.К.Сидоренко Трудове навчання (дівч.) Харків «Сиция» 2013
Українська мова О.Л.Глазова Українська мова Київ, «Освіта» 2018
Українська література О.М.Авраменко Українська література Київ

«Грамота», 2018

Математика А.Г.Мерзляк Математика Харків «Гімназія», 2018
Основи здоров’я І.Д.Бех Основи здоров’я Київ «Алатон»

2018

Історія В.С.Власов Історія України Київ

«Генеза» 2018

Англійська мова О.Д.Карп’юк Англійська мова Тернопіль

«Астон» 2018

Природознавство О.Г.Ярошенко Природознавство Київ

«Світоч» 2018

Образотворче мистецтво О.В.Калініченко Образотворче мистецтво Харків

«Сиция» 2013

Музичне мистецтво Л.М.Масол Музичне мистецтво Харків

«Сиция» 2013

Етика Данилевська О. Етика Київ

«Генеза» 2005

Інформатика Й.Я.Ривкінд  Інформатики Київ,

«Генеза», 2019

6 Зарубіжна література
Трудове навчання

(хл)

Трудове навчання

(дівч.)

Українська мова
Українська література
Математика
Основи здоров’я
Англійська мова
Образотворче мистецтво
Музичне мистецтво
Всесвітня історія Гісем О.В. Всесвітня історія. Історія України Харків,

«Ранок», 2019

Географія
Біологія
Інформатика Коршунова О.В. Інформатика Київ

«Освіта» 2019

7 Зарубіжна література О.М.Ніколенко Зарубіжна література Київ «Генеза»

2016

Трудове навчання (хл.) Б.Н.Терещук Трудове навчання (хл.) Київ «Генеза»

2016

Трудове навчання (дівч.) А.І.Терещук Трудове навчання (дівч.) Київ

«Літера ЛТД»

2016

Українська мова О.П.Глазова Українська мова Київ

«Освіта» 2015

Українська література О.М.Авраменко Українська література Київ «Грамота» 2015
Алгебра А.Г.Мерзляк Алгебра Харків «Гімназія» 2015
Основи здоров’я І.Д.Бех Основи здоров’я Київ

«Алатон» 2016

Англійська мова О.Д.Карп’юк Англійська мова Тернопіль

Астон» 2015

Образотворче мистецтво Т.Є.Рубля Образотворче мистецтво Київ «Ірпінь»

2015

Музичне мистецтво Л.М.Масол Музичне мистецтво Харків «Сиция»  2015
Всесвітня історія І.Я. Щупак Всесвітня історія Київ «Освіта» 2016
Географія В.Ю.Пестушко Географія Київ «Генеза»

2016

Біологія Л.І.Остапченко Біологія Київ «Генеза» 2015
Фізика В.Г.Бар’яхтар Фізика Харків

«Ранок» 2015

Історія України Н.М.Гупан Історія України Київ

«Освіта» 2015

Геометрія А.Г.Мерзляк Геометрія Харків «Гімназія» 2015
Хімія П.П.Попель Хімія Київ «Академія» 2015
Інформатика Й.Я.Ривкінд Інформатика Київ

«Генеза» 2015

Всесвітня історія О.І.Пометун Всесвітня історія Київ

«Освіта» 2016

Зарубіжна література Є.В.Волощук Зарубіжна література Київ «Генеза»

2016

8 Алгебра  Н.Прокопенко Алгебра Харків

«Ранок» 2016

Фізика В.Г.Бар’яхтар Фізика Харків

«Ранок» 2016

Хімія О.В.Григорович Хімія Харків

«Ранок» 2016

Трудове навчання (дівч.) І.Ю.Ходзицька Трудове навчання (дівч.) Харків

«Ранок» 2016

Географія В.Ю.Пестушко Географія Київ «Генеза»

2016

Інформатика Й.Я.Ривкінд Інформатика Київ «Генеза»

2016

Геометрія А.Г.Мерзляк Геометрія Харків

«Гімназія»

2016

Біологія К.М.Задорожний Біологія Харків

«Ранок» 2016

Основи здоров’я І.Д.Бех Основи здоров’я Київ

«Алатон» 2016

Трудове навчання (хл.) В.М.Гащак Трудове навчання (хл.) Київ «Генеза»

2016

Історія України О.В.Гісем Історія України Харків

«Ранок» 2016

Мистецтво Л.М.Масол Мистецтво Харків

«Фоліо» 2016

Англійська мова О.Д.Карп’юк Англійська мова Тернопіль

«Лібра Терра»

2016

Українська література О.М.Авраменко Українська література Київ

«Грамота» 2016

Українська мова О.М.Авраменко Українська мова Київ

«Грамота», 2016

Всесвітня історія Н.І.Ліхтей Всесвітня історія Київ

«Грамота», 2016

Зарубіжна література Ю.Ковбасенко Зарубіжна література Київ «Літера ЛТД»  2016
9 Українська мова О.П.Глазова Українська мова Харків

«Ранок» 2017

Українська література О.М.Авраменко Українська література Київ «Грамота»

2017

Зарубіжна література Ю.І.Ковбасенко Зарубіжна література Київ «Літера ЛТД» 2017
Історія України О.І.Пометун Історія України Київ

«Оріон» 2017

Всесвітня історія О.В.Гісем Всесвітня історія Харків «Ранок» 2017
Алгебра А.Г.Мерзляк Алгебра Харків «Гімназія», 2017
Хімія О.В.Григорович Хімія Харків

«Ранок» 2017

Географія В.М.Бойко Географія Тернопіль , Підручники і посібники», 2017
Фізика В.Г.Бар’яхтар Фізика Харків

«Ранок» 2017

Основи правознавства Т.О.Ремех,

О.Пометун

Основи правознавства Київ «Літера ЛТД» 2017
Трудове навчання (обслуговуючі види праці) І.Ю.Ходзицька,

В.П.Тименко

Трудове навчання (обслуговуючі види праці) Харків

«Ранок» 2017

Англійська мова О.Д.Карп’юк Англійська мова Тернопіль «Астон» 2017
Інформатика Й.Я.Ривкінд Інформатика Київ

«Генеза» 2017

Мистецтво Л.М.Масол Мистецтво Київ

«Освіта» 2017

Трудове навчання (тех. види праці) В.М.Гащак,

Б.М.Терещук

Трудове навчання (тех. види праці) Київ

«Генеза» 2017

Геометрія Г.П.Бевз Геометрія Київ

«Освіта» 2017

Біологія К.М.Задорожний Біологія Харків «Ранок» 2017
Основи здоров’я І.Д.Бех Основи здоров’я Київ

«Алатон» 2017

Перелік навчальних програм

 за якими здійснюється вивчення предметів інваріантної складової  навчального плану для школи ІІІ ступеню  (10-11 класи)

2020/2021 навчальний рік

 

№ з/п Клас Назва навчальної програми Наказ, яким затверджено

№__ від________

Рівень вивчення

(для ІІІ ступеня)

1 10 Українська мова накази МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
2 10  Іноземні мови накази МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
3 10 Біологія і екологія накази МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
4 10 Всесвітня історія накази МОН від 23.10.2017 № 1407 Профільний рівень
5 10 Історія України накази МОН від 21.02.2019 № 236 Профільний рівень
6 10 Географія накази МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
7 10  Громадянська освіта (інтегрований курс) накази МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
8 10 Зарубіжна література накази МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
9 10 Захист Вітчизни накази МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
10 10 Інформатика накази МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
11 10 Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія) накази МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
12 10 Технології накази МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
13 10 Українська література накази МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
14 10 Фізика і астрономія (авторський колектив під керівництвом Локтєва В.М.) накази МОН від 24.11.2017 № 1539 Рівень стандарту
15 10 Фізична культура накази МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
16 10 Хімія накази МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту

Перелік програм, за якими здійснюється  вивчення предметів варіативної складової  навчального плану школи ІІІ ступеню (10-й клас)

№ з/п Клас  Назва курсу за вибором чи факультативу К-ть годин

за навчальним планом

Яким чином використані  Назва та автор програми,

лист Міністерства, яким рекомендовано використання даної програми

1 10  Індивідуальні заняття з історії України (підготовка до ЗНО) 1 1  Програма зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, затверджена наказом Міністерства освіти і науки України   № 696 від 26.06.2018 р.

Забезпечення 10-го класу підручниками та навчальними посібниками, рекомендованими МОН України :

 

Клас Найменування навчальної дисципліни Автор підручника (навчального посібника) Найменування підручника (навчального посібника) Найменування видавництва, рік видання
10 Українська мова О.Глазова Українська мова  «Ранок», 2018
Українська література Авраменко О.М. Українська література  «Грамота», 2018
Зарубіжна література Ю.І.Ковбасенко Світова література «Літера ЛТД»,

2018

Історія України Власов В.С. Історія України «Літера ЛТД»,

2018

Всесвітня історія Гісем О.В. Всесвітня історія «Ранок», 2018
Біологія Остапченко Л.І. Біологія «Генеза», 2018
Хімія Савчин М.Н. Хімія «Грамота», 2018
Математика Бевз Г.П. Математика (алгебра та початки аналізу і геометрія)  «Освіта»,2018
Фізика Бар’яхтар В.Г. Фізика  «Ранок», 2018
Інформатика Ривкінд Й. Я. Інформатика  «Генеза», 2018
Громадянська освіта Бакка Т.В. Громадянська освіта  «Оріон», 2018
Географія  Безуглий В. Географія «Перун», 2018
Англійська мова Карп’юк О. Д. Англійська мова «Астон», 2018
Захист Вітчизни Хараху С.О. Захист Вітчизни «Світ», 2018
Мистецтво Масол Н.М. Мистецтво «Освіта», 2018

Перелік навчальних програм

 за якими здійснюється вивчення предметів інваріантної складової  навчального плану для школи ІІІ ступеню  (11-й клас)

 

№ з/п Клас Назва навчальної програми Наказ, яким затверджено

№__ від________

Рівень вивчення

(для ІІІ ступеня)

1. 11 Українська мова Наказ МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
2.  11 Англійська мова Наказ МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
3. 11 Біологія Наказ МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
4. 11 Всесвітня історія Наказ МОН від 23.10.2017 № 1407 Профільний рівень
5. 11 Історія України Накази МОН від 21.02.2019 № 236 Профільний рівень
6. 11 Зарубіжна література Наказ МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
7. 11 Захист Вітчизни Наказ МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
8. 11 Інформатика Наказ МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
9. 11 Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія) Наказ МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
10. 11 Українська література Наказ МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
11. 11 Фізика  і астрономія

(авторський колектив під керівництвом Локтєва В.М.)

Наказ  МОН 24.11.2017 № 1539 Рівень стандарту
12. 11 Фізична культура Наказ МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
13. 11 Хімія Наказ МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту
14. 11 Мистецтво Наказ МОН від 23.10.2017 № 1407 Рівень стандарту