Чернівецька ЗОШ № 8 увійшла до ТОР-10 навчальних закладів, учні яких одержали перемоги на ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з основ наук

У звіті про роботу управління освіти Чернівецької міської ради за 2016 рік, що відбувався 10 лютого 2017 року , начальник управління Мартинюк Сергій Васильович подякував колективам шкіл, учні яких прославляють місто на теренах області та держави, та мають у 2016/2017 навчальному році значну кількість переможців конкурсів   та олімпіад. Були оголошені ТОР-10 кращих шкіл, серед яких є і наша школа. 12 переможців з 9-ти предметів  та 2 переможця ІІ етапу Всеукраїнських конкурсів стали гордістю школи. Дякуємо педагогам та учням за прекрасну роботу! Так тримати!