Творчі звіти вчителів

06 березня 2017 року відбулося засідання наради педагогів школи головним порядком денним якого були творчі звіти вчителів, що атестуються цьогоріч. Вісім вчителів презентували свій досвід та звітували про досягнення у міжатестаційний період 2012-2017 років.

Вчитель біології Павлюкович Оксана Сергіївна протягом атестаційного періоду підвищує свій фаховий рівень, ділиться досвідом, зокрема, на відео-хостінгу  Youtube викладено дві авторські презентації на тему «Будова головного мозку», «Зорова система», створені за допомогою інноваційної технології скрайбінг-сервісу  PowToon. Створила каталог презентацій до всіх тем з біології та «Основ здоров’я». Вчитель залучає учнів до позаурочної та позакласної роботи, її вихованці стали переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіапд з біології та екології:2014-2015 н.р. – Габор Ілларіон, 8-Б  клас – ІІІ місце на ІІ етапі;2015-2016 н.р. – Лук’ян В., 11-й  клас – ІІІ місце з біології, ІІІ місце з екології на ІІ етапі;2016-2017 н.р. – Тікан О., 8-Б клас – ІІ місце на ІІ етапі , ІІІ місце на ІІІІ етапі. Учні  школи  під керівництвом Павлюкович О.С.  протягом трьох років посідають ІІІ місце  у міському конкурсі екологічних театрів та екологічних агітбригад.

Молодий вчитель початкових класів Дзьоник Алла Борисівна працює над проблемою «Активізація навчальної діяльності учнів шляхом використання інноваційних технологій», брала участь у засіданні Школи педагогічної майстерності  вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернівців з теми «Організація роботи з розвитку обдарованості й творчих здібностей молодших школярів» (листопад 2016 р.). Вчителем  розроблено навчально-методичний посібник «Підготовчі заняття з майбутніми першокласниками», розглянутий радою міського методичного центру закладів освіти Чернівецької міської ради, протокол № 1 від 09.09.2016 року, схвалений науково-методичною радою Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, протокол № 4/156 від 20.12.2016 року. Свій досвід  презентувала у доповіді на науково-практичній конференції «Талант і елітарність» у лютому 2017 р.  У 2015 році учениця 4-Б класу Гульчак Марина  посіла ІІІ місце у міському конкурсі «Юний дослідник».

Методична проблема над якою працює вчитель Ілащук С.М. «Національно-патріотичне виховання та розвиток творчих здібностей учнів на уроках трудового навчання».  У 2013 році свій досвід презентувала на засіданні семінару-практикуму вчителів трудового навчання «Методичні аспекти викладання трудового навчання у 5-х класах».   Її учні  щороку займають призові місця на міських виставках декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край». У міжатестаційний період її вихованці посіли призові місця у номінаціях:«В’язання » – І, ІІ місце – 2015 рік, «Вишивка» – 2015 рік – 3 призових місця, 2016 рік – 4 призових місця, «Солене тісто» – 2016 рік – 1 місце, «Декупаж» – 2013 рік – 1 місце, «Персональна виставка» – 2013, 2015 рік – два перших місця.  У Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося  ж, браття мої…у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» у 2013/2014 році  2 призових місця.

Войцеховська Г.В. працює   над методичною проблемою «Формування математичної компетентності учнів з метою розвитку знань, умінь та навичок, необхідних для адаптації у сучасному житті».  Її  учень  Таранчук Віктор  посів  ІІІ  місце у 2016 році  на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з  математики. Випускники 11-го класу 2015 року підтвердили належний рівень знань з предмету, успішно склавши зовнішнє незалежне оцінювання. За ініціативи Войцеховської Г.В. цікаво і змістовно проводяться позаурочні заходи з предмету. З 2013 року вчитель організовує шкільні шахматні турніри, квести, змагання, головною метою яких є розвиток логічного, критичного і творчого мислення, здатності чітко та аргументовано висловлювати свої судження.

Білокопита О.С. працює над  реалізацією методичної проблеми «Шляхи підвищення ефективності сучасного уроку через впровадження компетентісного підходу  до навчання».  Проводить активну позакласну та позаурочну роботу з предмета. У 2014 році учениця  7-А класу Гаврилаш Катерина посіла ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з  математики.

Вітаємо вас, шановні колеги із черговою атестацією! Бажаємо натхнення, творчості, успіху та віри у свої сили!