Вчителі школи втретє відвідали III ВСЕУКРАЇНСЬКУ КОНФЕРЕНЦІЮ «РОЗУМНИКИ» (SMART KIDS)

212III ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «РОЗУМНИКИ» (SMART KIDS)

   Практичні заняття, спілкування з експертами і колегами, презентація проекту та обмін досвідом – програма заходу 31 березня була насиченою та корисною. Педагоги Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Влад Людмила Миколаївна, Воронка Майя Романівна, Донська Анастасія Юріївна та ще понад 150 вчителів та директорів приїхали з різних куточків України до Києва, щоб взяли участь у III Всеукраїнській конференції, присвяченій проекту «Розумники».

Зі сцени у «Ліко-школи» привітали організатори урочистої події та партнери проекту – науковий керівник експерименту Світлана Литвинова (завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України), Вікторія Косик (керівник відділу цифрової освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України), Вікторія Євтушенко (директор з розвитку, компанія «Навігатор»), Ігор Каплаушенко (керуючий партнер, видавництво «Розумники»), Оксана Кухаревська (директор «Ліко-школи»).

«Ми сьогодні знайомимося з досвідом використання інформаційних ігрових ресурсів, з тим, як впроваджується проект «Розумники» в Україні. Дізнаємося про новації та новинки експерименту. Наша мета – напрацювати основні навички роботи в нашому проекті – від теоретичних до практичних», – під час церемонії відкриття наголосила Світлана Литвинова.

На нас очікував сюрприз – на сцену запросили та представили усім присутнім колектив видавництва «Розумники». Саме ця творча команда – дизайнери, аніматори, методисти, програмісти – і створює цікаві навчальні ігри, інтерактивний контент проекту.

Ще однією приємною «родзинкою» заходу стала святкова фотозона. Персонажі ігор від «Розумників» до вподоби не лише учням, а й учителям. Тож ми залюбки фотографувалися з яскравими аксесуарами у вигляді улюблених героїв у паузах між заняттями-практикумами.

Ознайомились як працювати з особистим кабінетом вчителя, а також як призначати учням завдання. Створювали вправи за допомогою медіатеки.

Педагогічний експеримент «Розумники» стартував у 2014 році. За цей час до нього приєдналось понад 100 вчителів початкової школи. Своїм досвідом роботи з інтерактивами на панельній дискусії «Використання цифрового контенту в сучасній початковій школі» поділилися засновник і директор міжнародного приватного НВК ім. Януша Корчака Ірина Чудовська, вчитель початкових класів Луцької гімназії №4 ім. Модеста Левицького Наталія Романченко, вчитель початкових класів спеціалізованого навчального закладу «Ліко-школа» Наталія Непорада.

У дискусії також взяли участь науковий керівник педагогічного експерименту «Розумники» (Smart Kids) Світлана Литвинова, директор з розвитку Вікторія Євтушенко (компанія «Навігатор»), практикуючий дитячий психолог Оксана Демура, головний спеціаліст управління освіти Чернівецької міської ради Сергій Кізіма, керуючий партнер Ігор Каплаушенко та комерційний директор Василь Рилєєв (мультимедійне видавництво «Розумники»). В експертному середовищі відбулось обговорення наукового, методичного, технічного, психологічного, організаційного аспектів проекту, значення проекту для української освіти, перспективи розвитку та розширення експерименту.

682691700

Comments are closed.