Увага!!! Оголошення!!!

ШАНОВНІ  БАТЬКИ, УЧНІ   ТА  ГОСТІ ШКОЛИ

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 з 02 березня 2020 року оголошує набір учнів у перший клас 2020/2021 навчального року.

Для зарахування дитини до школи необхідно подати такі документи:

• свідоцтво про народження дитини (як правило, дитині на 01 вересня  має виповнитися 6 років)
  • заява батьків, або осіб що їх заміняють, про зарахування дитини до 1-го класу
  • медична довідка встановленого зразка
  • документ, що підтверджує право першочергового зарахування дитини до закладу (паспорт, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, документ, що засвідчує право власності на відповідне житло, договір купівлі-продажу житла, договір оренди/найму житла, договір про проходження військової служби, акт обстеження умов проживання, тощо)

За консультаціями звертатися до адміністрації школи, тел. 52-44-73, або каб. № 1 Сидорова О. Ф.