З днем знань!!!

Шановні педагоги, вчені, учні,  батьки!

Щиро вітаю Вас з 1 вересня – Днем знань! У житті кожного з вас починається нова захоплююча сторінка: хтось уперше сяде за парту, хтось продовжить свій шлях шкільною дорогою —  довгою, але цікавою, повною відкриттів і досягнень. Мудрі наставники – педагоги – допоможуть їм досягти помітних результатів.

Сьогодні, в період національного відродження України і прагнення до європейської інтеграції, освіта і наука повинні підготувати нову людину, здатну творити суспільство майбутнього. Учитель, викладач, здійснюючи щоденну, часом гідно неоцінену, але копітку, напружену і вкрай необхідну роботу, виховує молодь, яка отримує навички безперервної освіти, самостійного дослідження і наукового пізнання, вміння використовувати інформаційно-комунікаційні технології і спілкуватися зі світом. Саме від учителя, викладача, вченого залежить реалізація демократичних прав, матеріальний добробут, культурне піднесення і духовна свобода українських громадян.

У цей світлий і радісний день бажаю всім нам міцного здоров’я, миру та злагоди, творчого натхнення і великих успіхів у справі навчання і виховання, нових звершень на благо України і її майбутнього!

Початок навчального року – це завжди очікування чогось нового. Нові плани, перспективи, сподівання на краще. 2016–2017 навчальний рік розпочинає важливий етап модернізації української школи – школи, до якої з радістю підуть першокласники, а випускники успішно реалізують свою власну життєву траєкторію. Усвідомлюю, що всім нам, науковцям, учителям, батькам, потрібно прикласти багато зусиль, щоб школа знань стала школою формування компетентностей, які виявляються у здатності учнів розв’язувати різноманітні життєві завдання.
Тож на цьому складному шляху бажаю Вам невичерпних сил й енергії, успіхів у здійсненні усіх Ваших планів і задумів, спрямованих на розвиток науки та освіти України!
Нехай виховані Вами покоління українців примножують славу нашої Батьківщини!

Адміністрація школи.

Comments are closed.