Благодійний ярмарок , присвячений Дню міста.

29 вересня 2016 року в нашій  школі учні разом  із вчителями та батьками організували благодійний ярмарок , присвячений Дню міста. На продаж було виставлено багато   різноманітних солодощів , фруктів та іграшок. Учні 4-А класу  власноруч  виготовили  намисто з цукерок . Учні 5-А класу запропонували  покупцям  фруктові шпажки ,які  були не тільки смачними, а й корисними.  Наймолодшим дітям до  вподоби припали м’які іграшки від учнів 3-Б класу.  Найбільший ажіотаж викликали солодощі, які діти спекли разом зі своїми батьками. Учні з задоволенням  рекламували  свій  товар , придумуючи  цікаві  речівки,   оригінально оформили  торгівельні  ятки.  Учителі,батьки , учні та інші працівники школи, залюбки  купували  смаколики .  Зібрані кошти будуть витрачені на потреби школи , благодійність  та придбання костюмів  для черлідингу .

0pf6mfnrfqe

2jzvvlk2dda