Допомога воїнам АТО

Батьки, учні та вчителі школи відгукнулися на лист управління освіти Чернівецької міської ради від 25.08.2016р. №01-15/1389 та звернення волонтерів про долучення до акції допомоги воїнам в зоні АТО. Вже третій рік вони допомагають воїнам, що перебувають на передових позиціях в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.
На урочистій лінійці, присвяченій святу Першого дзвоника шкільною громадою зібрано 1437 грн. На ці кошти придбано чай, каву, пакети вермішелі швидкого приготування Роллтон. Окрім цього на кошти, зібрані класами протягом вересня 2016 року придбано засоби особистої гігієни для солдат, цукерки.
Всі ці речі, сьогодні 05.10.2016 року передані на фронт через волонтерів громадської організації «Буковина – українському війську» (одна з волонтерів – мати учениці 11-го класу Кукурузяк Любов Борисівна).

26tdqkheol8 ah8lmpbjgmc j8j0mrtelycpehdorpgpu nkuwpswwrlu
rp-xt1g2mqo