Тимчасові зміни у роботі школи

Чернівецька міська рада

У П Р А В Л I Н Н Я   О С В I Т И

вул. Героїв Майдану,176, м.Чернівці, 58029 тел./факс (0372) 3-30-87,

E-mail: osvitacv@gmail.com  Код ЄДРПОУ №02147345

Н А К А З

11.10.2016                                                                                          №369

Про тимчасові зміни у режимі роботи

загальноосвітніх навчальних закладів

З огляду  на низькі температури повітря в приміщеннях навчальних закладів, з метою недопущення  розповсюдження захворюваності серед учасників навчально-виховного процесу

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам закладів освіти м.Чернівці:

1.1.  Здійснювати щоденний контроль за температурним режимом, в приміщеннях, де знаходяться діти (класних кімнатах та коридорах), про що повідомляти управління освіти до 09.30.

1.2. У разі  зниженні температури повітря  у приміщенні закладу нижче 17 приймати  адміністративні рішення щодо  змін у розкладі занять.

1.3. Проводити санітарно – просвітницьку роботу серед учнів, педагогів  та з батьками щодо профілактики сезонних захворювань.

1.   Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника, начальника відділу загальної  середньої освіти управління освіти міської ради  Кузьміну О.Л.

Начальник управління освіти

Чернівецької міської ради                                                    С.В.Мартинюк

Виконавець:

Головний спеціаліст управління освіти                           О.І.Шевчук

Ознайомлена:

Заступник начальника,

начальник відділу загальної

середньої освіти                                                                    О.Л.Кузьміна

До опалювального сезону загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 буде працювати за новим розкладом уроків. Уроки по 35 хв., а перерви без змін.