Daily Archives: 03.10.2016

Русецький Олег чемпіон світу в розділі «GRAPPLING GI».

29-30 вересня 2016 р. у столиці Республіки Білорусь місті-герої Мінську відбувався чемпіонат світу з грецької боротьби панкратіон . Серед учасників юніорів від Буковини виступав учень 9-Б класу Русецький Олег ( тренер -вчитель фізичного виховання ЗОШ №8 Соколюк Сергій Дмитрович). У двобої з нашим земляком Олег здобув звання чемпіон світу в розділі «GRAPPLING GI». Вітання переможцю та його тренеру ! Бажаємо нових ... Read More »

Нагородження премією імені Юрія Федьковича

30 вересня 2016р. у сесійній залі Чернівецької міської ради міський голова Олексій Каспрук за багаторічну плідну роботу щодо розвитку національної освіти, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління нагородив престижною працівників освіти міста. Серед нагороджених була і директор ЗОШ № 8 Савчук Ірина Іванівна. Олексій Каспрук висловив такі слова вдячності педагогам: «Я хочу вам подякувати за роботу, за те, ... Read More »

Відкрита першість з Черлідінгу

29 вересня 2016року   відбулася відкрита першість серед загальноосвітніх навчальних закладів з Черлідінгу (груп підтримки спортивних команд).Захід   проведено в рамках святкування Дня міста Чернівців. Змагання груп підтримки спрямовані на організацію дозвілля дітей та підлітків, учнівської молоді, зміцнення їх здоров’я за допомогою спортивно-оздоровчої діяльності.  Першість проводилася з метою – популяризації та розвитоку черлідингу в місті – залучення учнівської молоді до ... Read More »