Daily Archives: 22.01.2016

Указ Президента України Петра Порошенка № 641-2015 “Про оголошення 2016 року Роком англійської мови”

Ураховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку, постановляю: 1. Оголосити ... Read More »

День Соборності України!!!

Сьогодні, 22 січня, в Україні відзначається День Соборності. Саме цього дня у 1919 році проголошено Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Це свято офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави. У 2011 році День Соборності поєднали з Днем Свободи, що раніше відзначався 22 ... Read More »

Якісна підготовка учнів до ЗНО з української мови та літератури

Звертаємо увагу вчителів української мови та літератури, що Групою моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти Чернівецької області упорядковано збірник “ЗНО 2008-2015: тестові завдання з української мови та літератури”, в якому вміщені всі тести ЗНО від 2008 до 2015 року, в тому числі й пробні. Збірник можна придбати в Групі моніторингу за адресою: м.Чернівці, вул.Горького, 23. Джерело: osvitacv.com Read More »

Неначе сонце заховалось…

Неначе всюди темнота… І потонуло все в печалі, Така безмежна пустота… Та віра наша не вмирає, Надія лиш живе одна, Що промінь світла знов засяє, І що закінчиться війна… Цей промінь світла зовсім поруч, Він в нас живе – в наших серцях… Оберігає, наче сторож, І сяє блиском у очах… Бо разом ми – і в цьому сила, Бо правда ... Read More »