Monthly Archives: Лютий 2016

У Чернівцях читців запрошують до участі у конкурсі, присвяченому пам’яті Кобзаря

Чернівецьких читців запрошують до участі у міському конкурсі, присвяченому пам’яті Тараса Григоровича Шевченка. Про це повідомляє прес-служба міської ради. З метою популяризації творів класика української літератури Тараса Шевченка, подальшого розвитку мистецтва художнього слова, вдосконалення і підвищення виконавської майстерності читців, управління культури міської ради проводить 4 березня о 15.00 міський конкурс читців. На конкурс запрошуються учасники аматорського мистецтва, учнівська та студентська ... Read More »

Науково-практична конференція «Талант і елітарність». Секція «Учителі початкових класів, вихователі груп продовженого дня.

05 лютого 2016 року на базі ЗОШ№11 (вул. Південно-Кільцева, 7Б) відбудеться засідання секції «Учителі початкових класів, вихователі груп продовженого дня» міської науково-практичної конференції “Талант і елітарність”. Початок роботи о 10-00 годині. Запрошуємо до співпраці учасників школи молодого вчителя та школи молодого вихователя (по одному представнику від закладу). Read More »

До уваги вчителів суспільних дисциплін!

На секцію “Суспільні дисципліни” міської конференції “Талант і елітарність” запрошуються: вчителі, що атестуються; слухачі Школи молодого вчителя; педагоги, що мають кваліфікаційну категорію “спеціаліст” або “спеціаліст ІІ категорії”. Засідання секції відбудеться 4.02.2016 р. о 10.00 в ЗОШ № 19. Read More »

Про методичне об`єднання вчителів хімії

До уваги керівників та вчителів хімії 5 лютого о 10 годині на базі Чернівецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 41 відбудеться засідання методоб`єднання вчителів хімії “Творчий портрет лауреата конкурсу “Вчитель року – 2015″ Любарєвої Світлани Іванівни”. Read More »

Домашнє завдання для учнів 4-А класу на ІІІ тиждень карантину!!!

З математика:  повторити правила на ст. 75, №473; вивчити правило ст. 84; Опрацювати №523-543. З української мови: вивчити правило ст.10; опрацювати впр. 11-27. З читання: прочитати “Мишкова каша” (Микола Носов)   Read More »

Науково-практична конференція “Таланти і елітарність” секція природничих наук

Сьогодні 2 лютого в ЗОШ №8 відбулася науково-практична конференція “Таланти і елітарність”, де вчителі міста презентували власні напрацювання з теорії та методики викладання біології, хімії, позакласної роботи з екології. Read More »

Буковинські історичні пам’ятки потрапили у відео про найкрасивіші місця України

Ролик зняли з висоти пташиного польоту З Україною в серці – у мережі з’явився черговий ролик найкрасивіших місць України з висоти, який швидко набирає популярності. Відео опублікувала студія SkyCap. «Влітку ми зробили великий тур Україною. Ми були в різних областях і скрізь знаходили для себе щось нове і приголомшливе. Сьогодні ми хочемо з вами поділитися нашими враженнями про Україну. Хай ... Read More »

Про вебінар міжнародної програми GLOBE

До уваги вчителів біології та екології! Педагогам, що працюють або планують працювати в міжнародній науково-освітній програміGLOBE (https://nenc.gov.ua/old/index.php?q=2180 ) необхідно взяти участь у вебінарі за темою: «Використання міжнародної бази даних GLOBE», який відбудеться 4 лютого 2016 року з15.00 до 16.30. Для участі у вебінарі потрібно перейти за посиланням:https://meet.lync.com/nencum/inter/B3TGC41C і слідувати інструкціям на екрані, які складатимуться з двох кроків: 1.Завантажити та встановити ... Read More »

Міська конференція “Талант і елітарність”

03 лютого на базі Чернівецької гімназії №2 відбудеться засідання секції “Українська мова та література” міської педагогічної науково-практичної конференції “Талант і елітарність”. Запрошується один представник від навчального закладу (обов’язковою є явка молодих учителів (стаж до 3-х років), учителів, які атестуються в 2016 році; з решти закладів – за бажанням). Початок роботи конференції – 10 год. Реєстрація з 945год. 03 лютого 2016 ... Read More »