Monthly Archives: Січень 2016

Бій під Крутами

: хід військових дій, чисельність військ, втрати Зранку 16 (29) січня 1918 р. українськівійська готувалисьдобою. Загальне керівництво підрозділами здійснювали начальники Першої юнацької школи штабс-капітани Ф. Тимченко та П. Богаєвський. Їхній штаб розташовувався в ешелоні, що стояв на самій станції. В ешелоні був окремий вагон з набоями та зброєю. Безпосередньо керівництво частинами на позиціях здійснював сотник А. Гончаренко, пункт спостереження якого ... Read More »

Карантин продовжено ще на тиждень – до 08.02.2016 року

Шановні батьки та учні! У період продовження обмежувальних заходів у зв’язку із епідемією грипу на шкільному сайті публікуватимуться рекомендовані до опрацювання учнями різних класів  теми та завдання для самостійного опрацювання. Чекаємо на Вас! Read More »

Світ відзначив день пам’яті жертв Голокосту

Щорічно 27 січня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Пам’ятна дата була затверджена Генеральною Асамблеєю ООН 1 листопада 2005 року в резолюції 60/7. Саме цього дня, 27 січня 1945 року, Радянська Армія визволила в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі. За час існування цього концтабору в ньому загинули, за деякими оцінками, від 1,5 до 2,2 млн осіб. У Чернівцях відбувся ... Read More »

Чому закладений ніс?

Міфи і правда З усіх захворювань нежить, мабуть самий розповсюджений, Червоний ніс, очі, які сльозяться і безперервне чихання видають людину у якої нежить. Про це захворювання знають усі, але в той же час з ним пов’язано багато помилок. Спробуємо в них розібратися. Риніт сам проходить через тиждень, тому його можна не лікувати Це не правда. При відсутності лікування нежить може обернутись ... Read More »

ЗНО-2016. Онлайн! 28 січня, об 11:00 – прес-конференція директора УЦОЯО Вадима Карандія

У четвер, 28 січня, з 11:00  Освітній портал “Педагогічна преса” транслюватиме прес-конференцію Українського центру оцінювання якості освіти щодо початку реєстрації для участі в ЗНО – 2016. В онлайн-режимі директор УЦОЯО Вадим Карандій розповість про: особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2016; терміни та процедуру реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні; реєстрацію для осіб із неконтрольованих територій та учасників антитерористичної операції, учнів (студентів, слухачів) професійно-технічних, вищих ... Read More »

ВР ухвалила закон про безоплатні підручники для учнів та вчителів

Учнів загальноосвітніх навчальних закладів і педагогічних працівників забезпечуватимуть підручниками безоплатно. Відповідний законопроект №1857 у вівторок підтримали 235 народних депутатів України. Законом вносяться зміни до законів “Про освіту” та “Загальну середню освіту”, згідно з якими центральний орган виконавчої влади, що реалізовує державну політику у сфері освіти, “забезпечує випуск підручників, посібників, методичної літератури”, а також “організовує безоплатне забезпечення підручниками, посібниками, методичною літературою ... Read More »

Домашнє завдання з хімії на другий тиждень карантину!!!

Для 7 класу: § 11, впр.5, 9, ст.82. Для 8 класу: § 19, впр.10,11, ст.108. § 20, опрацювати. Для 9 класу: § 22, впр.9, ст.149. Для 10 класу: § 18, впр.3, ст.154; § 24, впр.2, ст.196 Для 11 класу: § 4, ст.36, впр.6, ст.44 Read More »

Цікава інформація для старшокласників щодо можливості пройти профорієнтаційний тест

В рамках реалізації проекту ПРООН «Зміцнення національної спроможності для ефективного розвитку молоді та відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД  в Україні»  розроблено та впроваджено портал із профорієнтації для молоді «Моя кар’єра» (www.mycareer.org.ua), що реалізується за сприянням Державної служби зайнятості, Міністерства освіти і науки й Міністерства молоді та спорту та інших партнерів. Зазначений сайт пропонується для використання в профорієнтаційній роботі з молоддю з ... Read More »

Графік проведення ЗНО-2016

   Основна сесія 5 травня українська мова і література 11 травня математика 13 травня історія України 3 червня російська мова 6 червня іспанська мова 7 червня англійська мова 8 червня німецька мова 9 червня французька мова 10 червня біологія 13 червня фізика 15 червня географія 17 червня хімія Read More »