Daily Archives: 01.02.2016

10 крутих фактів про математику, які зацікавлять навіть гуманітарія!

1. Англійський математик Абрахам де Муавр в літньому віці одного разу виявив, що тривалість його сну зростає на 15 хвилин в день. Склавши арифметичну прогресію, він визначив дату, коли вона досягла б 24 годин – 27 листопада 1754. У цей день він і помер. 2. Релігійні євреї намагаються уникати християнської символіки і, взагалі, знаків, схожих на хрест. Наприклад, учні деяких ... Read More »

Домашнє завдання з німецької мови на ІІІ тиждень карантину!!!

Для 8 класів : Тема “Свята та звичаї”. Вивчити слова ст. 95, ст. 93 – “Весняні свята” Читати текст ст. 93-94, впр. 3; тести впр. 4. Прочитати та зробити тест на ст. 96-97, впр. 4,5 (письмово). Для 9 класів: Тема “Подорож”  Вивчити слова на ст. 111;  ст. 111-113 впр. 3,4 (читати, таблиця), впр. 6 (діаграма). Вивчити слова ст. 115, впр. ... Read More »

Домашнє завдання з історії на ІІІ тиждень карантину!!!

Для 5 класів  опрацювати п. 12. Для 10 класу  опрацювати п.36-37  (Всесвітня історія) Для 11 класу  опрацювати п. 26-27  “Перебудова в Радянському Союзі”(Історія України) Read More »

Домашнє завдання для учнів 4-Б класу на ІІІ тиждень!!!

Літературне читання  5 варіантів з ДПА. Математика  5 варіантів з ДПА. Українська мова  5 варіантів з ДПА. Природознавство  вести календар погоди. Read More »

Розроблено сайт для підготовки учнів до ДПА з англійської мови у 2016 році

           На сайті «ДПА 2016 з англійської мови» розміщено зразки завдань державної підсумкової атестації (далі — ДПА) з англійської мови в 11-му класі, а також методичні рекомендації, що містять детальний опис завдань та критеріїв оцінювання робіт Завдання для державної підсумкової атестації з іноземних мов на 2015/2016 н. р. підготовлені експертною групою та міжнародними організаціями з урахуванням особливостей національного навчально-методичного забезпечення ... Read More »

Домашнє завдання другокласникам на ІІІ тиждень карантину!!!

Літературне читання  Опрацювати твори з підручника ст.91-93 (виразно читати; переказувати про автора (А.Костецький); відповідати на запитання); Вивчити вірш А.Костецького “Починається весна” (ст. 91 у підручнику) Опрацювати твори з “Перлинки” ст.71-74 (виразно  читати, переказувати, відповідати на запитання). Українська мова Опрацювати вправи на ст. 116-119. Вивчити правила на ст. 116-117. Скласти текст за планом (ст. 115) “Моє оленятко”, і змістом вірша ст. ... Read More »

Домашнє завдання з всесвітньої історії для учнів 9-х класів

Опрацювати теми: “Вікторіанська Британія. Англія – майстерня світу. Створення великої колоніальної Британської  імперії. Ірландське питання” “Економічний та соціально-політичний розвиток  Сполучених Штатів Америки у І половині ХІХ століття. Протистояння Півночі та Півдня.” “Громадянська війна у США у 1861-1865 роках. Авраам Лінкольн. Реконструкція Півдня.” Read More »

Домашнє завдання третьокласникам на ІІІ тиждень карантину!!!

Математика  повторити письмово додавання і віднімання трицифрових чисел, дії з іменними числами. Українська мова повторити правила до теми “Іменник”. Читання читати ст. 112-116. Read More »

Домашнє завдання з історії для учнів 8-го класу

З всесвітньої історії опрацювати тему “Франція у ІІ половині 17 століття” З історії України опрацювати теми: “Передумови і початок національно-визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького”, “Перші перемоги Б. Хмельницького у 1648 році” та “Утворення Української гетьманської держави” Read More »