Monthly Archives: Квітень 2016

Вступ інфо – 2016!

ПЛАНУЄТЕ СЛІДКУВАТИ ЗА ХОДОМ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2016? ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШУ СТОРІНКУ ВКОНТАКТЕ! РЕЙТИНГИ ВСТУПНИКІВ, СПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ НА МІСЦЯ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ ТА ПЛАТНЕ НАВЧАННЯ У ВНЗ, УНІВЕРСИТЕТАХ, АКАДЕМІЯХ, ІНСТИТУТАХ ТА КОЛЕДЖАХ, ЗГІДНО ЗМІНЕНИХ ТЕРМІНІВ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ. Вузи Києва Вузи Львова та Львівської області Вузи Закарпатської області, Ужгорода Вузи Вінниці та Вінницької області Вузи Волинської області, Луцька Вузи Дніпропетровська та Дніпропетровської області Вузи Донецької області, ... Read More »

Лілія Гриневич: Напрямки освітніх реформ залишаються стратегічно вивіреними і ми єдиною командою продовжимо працювати над їх реалізацією

15 квітня 2016 року Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко представив колективу МОН України Міністра освіти і науки Лілію Гриневич. Під час заходу В’ячеслав Кириленко наголосив на значенні завдань, які виконує Міністерство освіти і науки та підкреслив важливість збереження і розвитку вектору освітніх реформ, зокрема, входження української системи освіти до європейського освітнього простору. Лілія Гриневич зазначила, що за попередні два роки Міністерством ... Read More »

Запрошення-перепустки вже на інформаційних сторінках

15 квітня на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики, історії України. Як і попереднього року, запрошення-перепуски поштою надсилатися не будуть. Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки, що створена на веб-сайті Українського центру. Доступ ... Read More »

Відбулася прес-конференція «ЗНО-2016: підсумки реєстрації та подальші етапи проведення»

14 квітня відбулася прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти. Вадим Карандій поінформував про кількість осіб, зареєстрованих для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року, а також розповів, як отримати запрошення-перепустку з адресами пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики, історії України.   Цьогоріч для участі в тестуванні зареєстровано 267 172 особи. ... Read More »

Декада природничих наук

З 11 квітня в нашій школі розпочалася декада природничих наук. 11.04. Відкриття декади.       Виставка тематичних стіннівок. Вчителі МО     Оголошення акції «Подаруй школі квітку» Вчителі МО     Акція «Чисте місто починається з тебе» Скринька цікавих і корисних ідей. Вчителі МО   12.04.         Екскурсія в ботанічний сад. Павлюкович О.С. 10 клас 13.04. ... Read More »

12 квітня – ДЕНЬ КОСМОНАВТИКИ

12 квітня у нашій школі учні 6-Б класу підготували захід  “День Космонавтики”. Були присутні учні 6-А і 7-Б класів. Уже 55 років космос став відкритим для людей, але і тепер залишається таємничим…     Read More »

Школа молодого вихователя групи продовженого дня Джерело: osvitacv.com

ІV засідання школи молодого вихователя групи продовженого дня відбудеться 15 квітня о 12 годині на базі ЗОШ №6.(Адреса: вул. Комарова, 26-В).Запрошуємо до співпраці молодих спеціалістів – вихователів груп продовженого дня.Реєстрація учасників розпочнеться об 11 годині 45 хвилин.   Read More »

Успішно впроваджуємо новий державний стандарт! Джерело: osvitacv.com

Не йти вперед – означає йти назад!        7 квітня на базі загальноосвітньої школи №8 відбувся семінар-практикум вчителів хімії з теми: «Впровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти при викладанні хімії». На відкритті семінару Попович Лариса Дмитрівна, головний спеціаліст управління освіти підкреслила важливість змін в українській освіті; зазначила, що впровадження нового державного стандарту є спробою привести ... Read More »

Україна

Журавлі летять у небі вільною юрбою, Чумаки пісні співають з сильною журбою, Серце їхнє неспокійне, бо давно вже ляхи, Не дають спокою людям у Вкраїні нашій! Ох, земля моя родюча, і лани, рідненькі! Дніпро могутнє і широке, зіроньки ясненькі! Скільки ще на вас дивиться у часи ці темні, Як серце моє розривають війни нескінченні? Гей, козацтво, люди, пани – всі ... Read More »