Monthly Archives: Січень 2017

26 січня 2017 року на базі Чернівецької ЗОШ № 8 відбулося ІІІ засідання школи методичної майстерності заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи

26 січня 2017 року на базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбулося третє засідання міської школи методичної майстерності заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста з проблеми «Аспекти моніторингу якості освіти, контроль за станом викладання предметів». Досвідом щодо організації вивчення стану викладання предметів у навчальному закладі поділилася з колегами заступник директора з НВР Іванченко Н.В. Практичні навички ... Read More »

22 СІЧНЯ – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Вперше у XX столітті українська незалежність була проголошена 22 січня 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік (22 січня 1919 року) на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в одну державу. Важливо говорити не тільки про 24 серпня 1991 року – акт, ... Read More »

Порядок реєстрації осіб для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року

ЗАТВЕРДЖЕНО. Наказ Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти 28.11.2016 №112-ОД   Порядок реєстрації осіб для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях   Цей Порядок визначає сукупність вимог, дій щодо реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року (далі – пробне ЗНО) у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій ... Read More »

Вартість одного пробного тесту у 2017 році – 129 гривень

Інформуємо, що у 2017 вартість одного пробного тесту для осіб, які проживають у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях, складе 129 гривень. Read More »

16 січня – День пам’яті Кіборгів…

       16 січня Україна вшановує пам’ять “кіборгів”, які загинули внаслідок підриву терміналу Донецького аеропорту 19 та 20 січня 2015 року. Тоді Україна втратила п’ятдесят одного захисника -“кіборга”, які відстоювали цей плацдарм до останньої краплі крові. “Вечір пам’яті останніх захисників ДАП “Легендарні герої -“кіборги”, започаткований родинами загиблих героїв, насамперед Іриною Зубковою, сестрою Героя України старшого лейтенанта Івана Зубкова, ім’я ... Read More »

10 січня стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2017

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року. Кожен зареєстрований учасник може скласти тести: 1 квітня з української мови і літератури, а 8 квітня – з одного з предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов). Участь ... Read More »

Загиблі герої грудня: імена й портрети

“Дякуємо Збройним силам України за те, що в нас зараз Новий рік, а не Новый год”. Такий допис був дуже популярним в українських соцмережах у переддень 2017-го. Той грудень став останнім щонайменше для 20 українських військових, які загинули в боях та внаслідок ворожих обстрілів. “Новинарня” зібрала їхні імена, фото й деякі факти біографії. Тепер ви бачите, кому саме слід дякувати. Вони ... Read More »

Загиблі в листопаді – поіменно. Подивіться їм в очі

Після початку нового так званого “перемир’я” в зоні АТО кожен другий день приносить звістки про загибель українських військових. Наших полеглих не так багато, як у 2014-му та на початку 2015 року, однак кожна така втрата змушує серце щеміти. Адже нині кожного загиблого воїна можна взнати на ім’я, подивитися йому у вічі на прижиттєвих фото (можливо, зроблених смартфоном за кілька миттєвостей ... Read More »

Робота не вовк, а тайм-менеджмент

       Як стверджують фахівці тайм-менеджменту, керівники навчальних закладів за робочий тиждень отримують такий масив інформації, який їхні колеги п’ятьма століттями раніше сприймали за все життя        Нинішній інформаційний вибух ХХІ століття провокує дефіцит часу. Натомість читання цієї статті займе у вас 5 хв. 05 сек., у яких зосереджено найбільш ефективні методики. Про управління часом сьогодні не чув хіба ... Read More »