Monthly Archives: Березень 2017

24 березня 1882 року відомий німецький мікробіолог Роберт Кох виявив та описав бактерії, відомі як збудник туберкульозу

24 березня 1882 року німецький мікробіолог Роберт Кох виявив та описав бактерії Micobacterium tuberculosis, які викликають захворювання на туберкульоз. За це відкриття у 19 05 році він отримав Нобелівську премію з фізіології та медицини. Read More »

Неймовірний тиждень початкових класів пройшов у школі з 20 по 24 березня!!! Це феєрія чудових і цікавих подій…

Тиждень початкових класів, присвячений темі «Професії»,  розпочався вернісажем дитячих малюнків «Я мрію стати…», у якому взяло участь 87 школярів. На конкурс власних віршів на тему «Професії» були представлені цікаві роботи учнів. В цьому конкурсі, метою якого була профорієнтаційна робота, розвиток творчої ініціативи, фантазії, взяли участь 32 молодших школярі. Переможцями стали Воронка К., Сеник Л., Завацька А. (1-А кл.), Карпяк Д., ... Read More »

Змагання з баскетболу.

Два тижні збірні команди хлопців і дівчат 6-7 класів брали участь у змаганнях з баскетболу. В напруженій рівній боротьбі дівчата поступилися суперницям з гімназії №4 , а хлопці отримали перемогу з рахунком 31-28. Стіни школи шаленіли від емоцій боротьби. Read More »

Учні 11-го класу зареєстровані на ЗНО-2017

20 березня 2017 року учні 11-го класу отримали під підпис пакети реєстраційних документів для участі у  зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року. На ЗНО-2017 зареєстровано 27 учнів  класу та 1 учениця, що перебуває на екстернатній формі навчання. Вибір предметів   для ЗНО-2017 є таким: українська мова та література – 28 учнів історія України – 20 учнів математика – 8 учнів Всім ... Read More »

У школі тривають Шевченківські дні

16 березня відбувся квест учнів 5-8 класів на тему “Невідомий Шевченко” . Переможцями  стала команда учнів 7-Б класу, ІІ місце – 8-Б клас, ІІІ місце – 6-А клас. Вітаємо! Read More »

Звіт про використання коштів Громадської організації “Школярик-Чернівці” у лютому 2017 року- 650 грн.

Кошти громадської організації “Школярик-Чернівці” у лютому 2017 року використано на такі потреби школи: заправка оргтехніки (4 шт.) – 1110 грн. (згідно накладних) придбання канцтоварів  для школи – 329 грн. 25 коп. придбання господарських товарів – 293 грн. придбання медикаментів для медпункту школи – 236 грн. придбання дошки оголошень у канцелярію школи – 650 грн. крейда (25 кг) – 445 грн. ... Read More »

Рейтинг класів за підсумками І семестру 2016-20-17 навчального року

Підбито підсумки участі  учнів 5-11 класів  у шкільних справах у І семестрі  поточного навчального року. Критеріями оцінювання враховано активність під час проведення шкільних ярмарків, спортивних змагань, якість чергування класів по школі, дотримання вимог до шкільної форми та  до ведення щоденників, якість збереження підручників учнями класу тощо. Результати є такими: 5-А клас – 35 балів, 5-Б клас – 38 балів,  6-А клас ... Read More »

Учні школи взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Шевченківських днів в Україні.

09 березня традиційно  відкриває Шевченківські дні в Україні. Це час, коли всі українці згадують Тараса Шевченка, його вірші, що закликали до бою на барикадах у період Революції Гідності, змушували замислюватися над тим, хто ворог, а хто брат, повертали до минувшини і нагадували про біль і страждання народу в ярмі Російської імперії. Щороку читаєш вірші Пророка  і розумієш: він бачив крізь століття, ... Read More »

“За Сибіром сонце сходить…” 10 березня виповнюється 230 років з дня народження Устима Кармелюка

Народився 27 лютого (10 березня) 1787 року в селі Головчинці Літинського повіту Подільського воєводства (згодом губернії), нині Кармалюкове Жмеринського району Вінницької області, Україна, в родині кріпака Якима Кармалюка. Про ранній період життя відомо небагато, крім того, що він володів грамотою та достатньо розумів російську, польську мови та їдиш. У віці 17 років його забрали до двору пана Пігловського. Хлопець був роботящий, ... Read More »