Daily Archives: 28.11.2016

60 млн грн на друк щорічно та 12 годин в тиждень на заповнення паперів в школах – оприлюднено проміжний звіт проекту «Діти і папери»

Сьогодні – 23 листопада 2016 року – оприлюднено проміжний звіт за результатами опитування в рамках спільної ініціативи руху EdCamp в Україні і Міністерства освіти і науки України з дебюрократизації шкільної діяльності «Діти і папери: як досягти балансу у школі?», http://mon.edcamp.org.ua. «Водночас скасувати весь документообіг, як пропонують деякі учасники опитування, ми звісно не зможемо.  Але це дослідження показало нам  пріоритети в ... Read More »

У всіх школах Чернівців призупинили навчання до 5 грудня

У всіх школах Чернівців призупинили навчальний процес до 5 грудня. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив міський голова Чернівців Олексій Каспрук, передає кореспондент molbuk.ua Він сказав, що наразі у місті зафіксоване підвищення епідпорогу, щоправда дані не підтверджені медиками. До поліклінік надходить мало звернень від чернівчан про захворюваність дітей. “Проте немає сенсу не довіряти даним освітян, які фіксують збільшення захворюваності школярів”, ... Read More »