Daily Archives: 22.02.2017

Мовознавчий квест для тих, хто любить рідну мову

22 лютого учні 5-7 класів взяли участь у мовознавчому квесті “Рідне українське слово…” ініціатором, натхненником та організатором якого традиційно є прекрасний, творчий вчитель української мови та літератури школи Фештрига Христина Мірчівна. За умовами проведення квесту учні повинні були дати відповіді на 3 запитання на кожній з 7 станцій. Консультантами-кураторами на станціях були учні 9-Б класу, завданням яких було правильно оцінити ... Read More »

Учні школи писали диктант національної єдності

21 лютого учні 5-11 класів та вчителі взяли участь у написанні диктанту національної єдності “Рідна мова” (за Ю. Мушкетиком). Саме цей захід став початком тижня рідної мови, відкриваючи який директор школи Савчук І.І. наголосила на необхідності плекати, любити і популяризувати рідну мову, адже слово може єднати і роз’єднувати, дарувати надію і вбивати, може змінювати хід історії. Саме тепер, у непрості ... Read More »

21 лютого у школі стартував тиждень рідної мови

Міжнаро́дний день рі́дної мо́ви, також Міжнародний день материнської мови (англ. International Mother Language Day) — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі. Оскільки з 6 000 розмовних мов світу близько ... Read More »